Każda kobieta lubi się stroić, dlatego też w damskiej garderobie można znaleźć mnóstwo ubrań na każdą okazję. Jednak w tak wyjątkowym dniu jakim jest ślub, każda pani młoda chce się prezentować niepowtarzalnie i bardzo szykownie. Dlatego też na wybór odpowiedniej sukni ślubnej, poświęca bardzo dużo czasu i długi wybiera odpowiedni fason.

Jaką suknię założyć do ślubu cywilnego?

Są dwa rodzaje uroczystości ślubnej; ślub cywilny i ślub kościelny. Którą uroczystość wybiorą państwo młodzi, zależy od ich osobistych oczekiwań i przekonań. Niezależnie od rodzaju uroczystości suknia ślubna powinna przykuwać uwagę i dodawać urody pani młodej. Sukienki do ślubu cywilnego są zwykle skromniejsze i mają prostszy fason od tych sukien, które zakłada się na ślub kościelny.

Kreacje do ślubu cywilnego nie muszą być białe, chociaż oczywiście mogą i takie być. Bardzo często na ślub w Urzędzie Cywilnym zakłada się sukienki w odcieniu beżowym, pudrowego różu lub w kolorze szampana. Takie suknie ślubne 2024 zobacz na annakara.com) są bardzo oryginalne i stylowe, pasują też do różnych typów urody.

Jak powinny się ubrać druhny pani młodej?

Modnym zwyczajem ślubnym są obecnie druhny, które przez cały ślub towarzyszą pani młodej. Można je łatwo wyróżnić z tłumu przez to, że podczas ceremonii ślubnej stoją one obok pani młodej i mają te same sukienki. Wybór sukien dla druhen nie jest jednak tak łatwy, jakby się to mogło wydawać. Każda kobieta jest inna, ma inny wzrost i sylwetkę, dlatego trudno jest znaleźć te same stylizacje dla różnych kobiet.

Na szczęście w tej kwestii można skorzystać z usług wykwalifikowanej krawcowej, która stworzy niezwykłe kreacje dla wszystkich druhen. Może ona zaproponować przeróżne suknie dla druhen, oczywiście wybór musi być zaakceptowany przez panią młodą.

Jakie sukienki dla druhen są najmodniejsze?

W tym sezonie sporym zainteresowaniem cieszą się suknie dla druhen w odcieniach kobaltu. Jeśli zaś chodzi o fason, to najczęściej wybierane są suknie dopasowane w talii i mocno rozkloszowane na biodrach. Bardzo spódnice są wykonane z kilku warstw tiulu, dzięki temu są one bardzo efektowne, a przy okazji niwelują mankamenty sylwetki.

Takie sukienki są też bardzo wygodne, poza tym, że robią spore wrażenie. Na zabawie weselnej druhny będą się czuły swobodnie i dobrze im się będzie w nich tańczyło. A to także ma spore znaczenie.

Uniwersalne sukienki

Zarówno suknię do ślubu cywilnego dla pani młodej, jak i sukienki dla druhen, można wykorzystać nie tylko w dniu ślubu, ale i na różne inne uroczyste okazje. Dzięki temu zakup takich sukienek szybko się zwróci. Co innego suknie na ślub kościelny, te z kolei zakłada się tylko raz w życiu, gdyż wyjątkowy fason takiej białej sukni, nie nadaje się na inne okazje, jest zbyt charakterystyczny. Przez to też śluby cywilne, cieszą się coraz większym zainteresowaniem i wiele par młodych wybiera taką formę uroczystości ślubnej.

By admin