Dekoracyjny globus ustawiony na trójnogu świetnie podkreśla wnętrze o charakterze marynistycznym. Z powodzeniem może znaleźć również we wnętrzu urządzonym w stylu:
– skandynawskim
-nowoczesnym
-minimalistycznym
-boho
Znajdzie on swoje zastosowanie w pokoju dziecięcym, gabinecie, w biurze a także salonie. Globusy tego typu mogą być mniejszych lub większych rozmiarów. Przeczytaj poniższy krótki i praktyczny poradnik i sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na tego typu ozdobę!

Globus na trójnogu – świetny pomysł na prezent!

Zastanawiasz się, co podarować znajomym których nie znasz zbyt dobrze? Być może powinieneś postawić na modne ozdoby marynistyczne, takie jak trójnożny globus. Kupisz go w w wielu wersjach – występuje on jako:
– mała dekoracja ustawiona na biurko, parapet lub półkę
– duży globus ustawiony na wysokim stelażu
– wysoki globus, który jest podświetlany i może zastąpić lampkę nocną
– globusy na trójnogu otwierane, które będą pełniły rolę skrytki, kuferka na biżuterię czy innego pojemnika na drobiazgi

Ile kosztują globusy na trójnogu i na co zwrócić szczególną uwagę?

Jeżeli decydujesz się na podarowanie modnego i stylowego globusa na trójnogu, musisz przede wszystkim zorientować się, czy obdarowany ma wystarczająco miejsca, aby postawić taką dekorację. Musisz wiedzieć to bowiem, że wysoki globus trójnożny ma często bardzo pokaźne rozmiary, dlatego jeżeli nie wiesz na co się zdecydować, być może lepszym pomysłem będzie kupno mniejszego globusa, który bez problemu znajdzie swoje miejsce na biurku lub konsoli. Duże globusy podświetlane kosztują od 800 do 1200 zł. w zależności oczywiście od producenta i dodatkowych elementów.

Wnętrze marynistyczne – gustowne wnętrza i luksusowe dodatki

Chcesz ze smakiem urządzić dom lub mieszkanie? Postaw na ozdoby marynistyczne wysokiej jakości, takie jak globusy trójnożne, mapy dekoracyjne, klepsydry, lupy powiększające oraz różnego rodzaju tekstylia z charakterystyczną kotwicą w białym, czerwonym lub granatowym kolorze. Pamiętaj jednak, aby zawsze wybierać bibeloty wykonane z solidnych materiałów. Zwróć uwagę też, aby nie doprowadzić do zagracenia pomieszczenia i unikaj przede wszystkim nadmiaru dodatków marynistycznych. Jeśli decydujesz się na duży stylowy globus trójnożny, wówczas podkreśl aranżację mniejszymi dekoracjami o bardziej neutralnym charakterze. Jeśli masz w domu puste słoiki lub butelki, a także muszelki czy mapy stylizowane na stare, możesz z powodzeniem zrobić ozdoby DIY, do wykonania, których wystarczy klej na gorąco i odrobina zdolności manualnych.

By admin